Strona główna

logofront

Odwiedź !

w sercu miasta

Nasz Ryneczek Zabobrze to świetnie prosperujące targowisko, mogące pochwalić się niezwykle szeroką ofertą handlową. Lokalizacja przy ul. Ogińskiego 1C, czyli w samym sercu zabobrzańskich zabudowań, czyni go dostępnym i atrakcyjnym (zarówno dla Klientów, jak i Handlowców). Ryneczek położony jest wśród przystanków autobusowych linii miejskich (linia nr 2, 3, 6, 7, 10, 11, 12, 16, 17, 21, 26), można więc bez problemu dojechać do nas z całego miasta i okolicznych wsi. Ulokowanie niedaleko drogi umożliwia dogodny dojazd samochodem – posiadamy ponad 50 miejsc parkingowych. Zapewniamy Państwu największą radość z zakupów codziennie od poniedziałku do soboty (od godz. 6:00).

Woman grocery shopping

   

 

 

1 slajd
photodune-3538122-vegetables-xs

Szeroka

oferta

Cały czas dbamy o rozwój naszego Ryneczku, wzbogacając wypracowany, szeroki i różnorodny wachlarz dostępnych dóbr i usług, o coraz to nowe, przeróżne, kolorowe stanowiska. Funkcjonuje tu już ponad 200 Handlowców, troszczących się każdego dnia o odpowiednią jakość produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo zawsze m.in. świeże warzywa i owoce od lokalnych dostawców, pyszne regionalne wędliny i przetwory (wyśmienite miody, dżemy, piklowane warzywa i wiele innych), które będą codziennie dopieszczać podniebienia całej rodziny.

…więcej

2 slajd

z nami

współpracuj

Na Ryneczku Zabobrze pracujemy na łącznym obszarze o wielkości 9600m2. Zapraszamy do współpracy! Jeżeli interesuje Państwa najem powierzchni handlowo-usługowej, zapłacisz tylko 22,66zł/m2 (NETTO)! Umożliwiamy także handel okazjonalny, wykorzystując do tego stoły  (pół stołu: 5zł/dzień lub cały stół: 10zł /dzień).

Nie przegap okazji! Skontaktuj się z nami już dziś, czekamy na Ciebie!

 

Beautiful smiling florist with colorful bouquet 

Nasi partnerzy

banner2

 

3 slajd