Oferta

W naszej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów.

Cały czas dbamy o rozwój naszego Ryneczku, wzbogacając wypracowany, szeroki i różnorodny wachlarz dostępnych dóbr i usług, o coraz to nowe, przeróżne, kolorowe stanowiska. Funkcjonuje tu już ponad 200 Handlowców, troszczących się każdego dnia o odpowiednią jakość produktów. W naszej ofercie znajdą Państwo zawsze m.in. świeże warzywa i owoce od lokalnych dostawców, pyszne regionalne wędliny i przetwory (wyśmienite miody, dżemy, piklowane warzywa i wiele innych), które będą codziennie dopieszczać podniebienia całej rodziny. Wśród stanowisk mogą Państwo również natrafić na bogatą ofertę odzieżową (od wyrobów drobnych typu czapki, szaliki czy rękawiczki, poprzez obuwie, aż do świetnej jakości kurtek czy spodni). Każda z Pań na pewno doceni ogromny wybór torebek, portfeli oraz innych wyrobów galanteryjnych. Panowie natomiast bez wątpienia będą zachwyceni ofertą garniturów, galanterii męskiej, zegarków, elektroniki oraz skarbów majsterkowicza. Aby sprawić bliskiej osobie przyjemność lub jako piękny dodatek do prezentu, wybranego na przykład wśród oferowanej przez nas biżuterii, proponujemy kwiaty cięte i doniczkowe. Dla najmłodszych (oraz wszystkich, którzy jeszcze mają w sobie dziecko) – rozmaite słodkości!
Na naszym Ryneczku nie brakuje również usługodawców. Mogą Państwo skorzystać z oferty dorabiania kluczy, lombardu i wielu innych.
To nie koniec.

Poznaj pełną ofertę, odwiedź nas już dziś! Zapraszamy!

stockvault-bread-121580  Untitled-2

Pieczywo - Największy wybór w Jeleniej Górze świeżego pieczywa z lokalnych piekarni, bez polepszaczy, wypiekanych metodą tradycyjną.

0001461018TT-849x565

Ryby - ze staniszowskich stawów, codziennie w dużym wyborze.

14375065947_6ce65bfdc0_o

Owoce­, warzywa - wyselekcjonowane produkty najwyższej jakości bezpośrednio od polskich producentów, okolicznych działkowiczów, produkty ekologiczne

meat  

Mięso, wędliny – zawsze świeży, szeroki wybór mięs,wędlin i drobiu z najlepszych polskich hodowli i masarni.Także wyroby regionalne, których gdzie indziej nie znajdziesz.

cake

Cukiernie - takiej oferty ciast i tortów w jednym miejscu nie znajdziesz nigdzie.

cggeese

Nabiał - oprócz standardowych produktów mamy w ofercie np. mleko i sery kozie bezpośrednio od lokalnych producentów, świeże jaja prosto z wiejskich kurników.

Berries at the farmers market  honey

Runo leśne i artykuły sezonowe – grzyby, jagody, borówki, miody, przetwory owocowo-warzywne itp.

pierogi

Wyroby garmażeryjne - najlepsze, pyszne pirogi o wielu smakach również w jednym miejscu.

Ponadto:

  • Pamiątki, upominki i artykuły dekoracyjne
  • Artykuły chemiczne, kosmetyki ­ tradycyjne i bezpośrednio z Niemiec
  • Galanteria skórzana – szeroki wybór torebek, pasków, portfeli itp.
  • 1001 drobiazgów niezbędnych w każdym domowym gospodarstwie
  • Artykuły kolekcjonerskie i starocie
  • Art. motoryzacyjne jeden z najlepszych, jak nie najlepszy sklep w Jeleniej Górze
  • Kwiaty i artykuły ogrodnicze – najszerszy wybór kwiatów, nasion, sadzonek artykułów ogrodniczych najwyższej jakości
  • Artykuły dla zwierząt
  • Odzież i obuwie – najszerszy wybór odzieży i obuwia na każdą kieszeń w mieście. Od najtańszych second­handów do markowych produktów najlepszych marek. Szeroka oferta, w której każdy coś dla siebie znajdzie. Ponadto bardzo szeroki wybór artykułów dla dzieci.
  • Bielizna – polska bielizna głównie z naturalnej bawełny